SAPHIR - Tierra De SAPHIR Velikost: 200 ml - SAPHIR

SAPHIR - Tierra De SAPHIR Velikost: 200 ml

439 Kč

Není proč váhat, SAPHIR - Tierra De SAPHIR Velikost: 200 ml co bereme od značky SAPHIR - toto zboží zakoupíte za hustou cenu 439 Kč.

Výrobce: 
SKU: AF146469527
Do obchodu

Popis

SAPHIR

Velmi oblíbený produkt SAPHIR - Tierra De SAPHIR Velikost: 200 ml od SAPHIR - tento artikl je v tuhle chvíli za skvělou cenu 439 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek.  Neplaťte jinde víc než musíte.

Smyslná přitažlivost z Francie
Dopřejte si eleganci a styl přímo ze srdce Francie. Právě zde hledali inspiraci tvůrci pánské vůně Tierra de Saphir. Dominují v ní temné zemité tóny, které jsou proplétány lehkými svěžími akordy. Odráží se v ní francouzský minimalismus a jednoduchost. Pečlivě vybraných ingrediencí je jen pár a jsou dokonale sladěné a vyvážené. V úvodu rozehrávají silný duet svěžesti hořký grep a šťavnatý pomeranč. Srdce obsahuje jen jednu jedinou esenci - tajemný a výrazný pazourek. Základ se nese na notách dřevitých tónů, benzoinu a dubového mechu.
Výjimečnost v každém detailu
Tierra de saphir je perfektní volbou pro muže, kteří vidí výjimečnost i v každodennosti života. Pro muže, který je jedinečný a oplývá kreativitou. Probudí ve vás vášeň, šarm a inspiruje vás ke správným rozhodnutím. Parfém se výborně hodí pro každou roční dobu a za každého počasí.

Parametry produktu SAPHIR - Tierra De SAPHIR Velikost: 200 ml

  • Název: SAPHIR - Tierra De SAPHIR Velikost: 200 ml
  • Výrobce:
  • 439 Kč
  • ID produktu: AF146469527
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce