SAPHIR - Seduction Man Velikost: 30 ml - SAPHIR

SAPHIR - Seduction Man Velikost: 30 ml

139 Kč

Spokojenost přinášející SAPHIR - Seduction Man Velikost: 30 ml s proslulou značkou SAPHIR - tento produkt prodáváme s úžasnou cenovkou 139 Kč.

Výrobce: 
SKU: AF188857632
Do obchodu

Popis

SAPHIR

Jakostní SAPHIR - Seduction Man Velikost: 30 ml od společnosti SAPHIR - tento produkt máte po jednoduché objednávce za bombastickou cenu 139 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám!  Udělejte si radost.

Dopřejte si dotek luxusu
Zlato, symbol luxusu. Právě ono se stalo inspirací pro vůni Seduction Man od SAPHIR. Tato pánská parfémovaná voda je plná harmonie a sebejistoty. Je reprezentována svěží a smyslnou kompozicí. Otevírá se esencí kyselého grapefruitu, povzbuzující máty a zralého pomeranče. Dále se pomalu prolíná do esencí rázné skořice, bílé růže a kožených akordů, zahalených do ostrých tónů. Závěr je plný mužné síly. Obstarávají ho okouzlující pačuli, ambra a teplé tóny dřeva.
Pro muže, kteří znají svou hodnotu
Pánská parfémovaná voda Seduction Man je určena pro sebevědomého muže, který se nebojí překonávat překážky. Zdolá všechny nové výzvy. Vůně je symbolem mužského šarmu a síly. Probudí ve vás zralého a charismatického muže. Rázem se stane nedílnou součástí vašeho života. Vhodná na celoroční nošení.

Parametry produktu SAPHIR - Seduction Man Velikost: 30 ml

  • Název: SAPHIR - Seduction Man Velikost: 30 ml
  • Výrobce:
  • 139 Kč
  • ID produktu: AF188857632
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce