SAPHIR - Seduction Man Velikost: 200 ml - SAPHIR

SAPHIR - Seduction Man Velikost: 200 ml

439 Kč

Spokojenost přinášející SAPHIR - Seduction Man Velikost: 200 ml od značky SAPHIR - tento hit můžete pořídit za téměř velkoobchodní cenu 439 Kč.

Výrobce: 
SKU: AF128518351
Do obchodu

Popis

SAPHIR

Udělejte si radost: SAPHIR - Seduction Man Velikost: 200 ml co odebíráme od výrobce SAPHIR - tento artikl čeká na vás v akci za 439 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame.  Už se těšíte na svoji objednávku?

Dopřejte si dotek luxusu
Zlato, symbol luxusu. Právě ono se stalo inspirací pro vůni Seduction Man od SAPHIR. Tato pánská parfémovaná voda je plná harmonie a sebejistoty. Je reprezentována svěží a smyslnou kompozicí. Otevírá se esencí kyselého grapefruitu, povzbuzující máty a zralého pomeranče. Dále se pomalu prolíná do esencí rázné skořice, bílé růže a kožených akordů, zahalených do ostrých tónů. Závěr je plný mužné síly. Obstarávají ho okouzlující pačuli, ambra a teplé tóny dřeva.
Pro muže, kteří znají svou hodnotu
Pánská parfémovaná voda Seduction Man je určena pro sebevědomého muže, který se nebojí překonávat překážky. Zdolá všechny nové výzvy. Vůně je symbolem mužského šarmu a síly. Probudí ve vás zralého a charismatického muže. Rázem se stane nedílnou součástí vašeho života. Vhodná na celoroční nošení.

Parametry produktu SAPHIR - Seduction Man Velikost: 200 ml

  • Název: SAPHIR - Seduction Man Velikost: 200 ml
  • Výrobce:
  • 439 Kč
  • ID produktu: AF128518351
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce