SAPHIR - Perfect Man - SAPHIR

SAPHIR - Perfect Man

549 Kč

Oblíbený produkt SAPHIR - Perfect Man co nám vyrábí SAPHIR - tento produkt máte za pár kliknutí v časové omezené slevě za 549 Kč.

Výrobce: 
SKU: AF128518466
Do obchodu

Popis

SAPHIR

Hit poslední doby, SAPHIR - Perfect Man s proslulou značkou SAPHIR - tento artikl je tady pro vás s výjimečnou slevou za 549 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny.  Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Ztělesnění energie a vítězství
Perfect man od Saphir je svěží vůně plná energie, inspirovaná silou a dynamikou. Pečlivě vybírané ingredience tvoří harmonický elixír mládí. Energickou hlavu vůně tvoří svěží, letní mandarinka v kombinaci s mořskými tóny. V omamném srdci vládne silný duet v podobě opojného jasmínu a bobkového listu, který vůni dodává nepřekonatelnou svěžest. V propracovaném základu se snoubí dubový mech s akordy guajakového dřeva, oslnivého jantaru a orientální pačuli. Celá vonná kompozice dokonale podtrhne vaši mužnou sílu a nepřemožitelnost.
Vůně pro neporazitelného muže
Zkuste si, jaké je to být vítězem za všech okolností. Tahle dynamická vůně je ideální volbou pro sportovně založeného muže, který se nevzdává. Pomůže vám vytrvale následovat váš cíl. Čerstvost vůně vyniká za každého počasí a v každém ročném období. S Perfect man od SAPHIR budete oplývat silou a mužností po celý rok.

Parametry produktu SAPHIR - Perfect Man

  • Název: SAPHIR - Perfect Man
  • Výrobce:
  • 549 Kč
  • ID produktu: AF128518466
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce