SAPHIR - Millenium de SAPHIR Velikost: 200 ml - SAPHIR

SAPHIR - Millenium de SAPHIR Velikost: 200 ml

439 Kč

Trendy SAPHIR - Millenium de SAPHIR Velikost: 200 ml pocházející od značky SAPHIR - tento artikl musíte mít extra výhodně za 439 Kč.

Výrobce: 
SKU: AF128576849
Do obchodu

Popis

SAPHIR

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází SAPHIR - Millenium de SAPHIR Velikost: 200 ml s jakostní značkou SAPHIR - toto zboží si můžete zakoupit ve slevové akci za 439 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost.  Udělejte si radost.

Mýtický vonný klenot
Sofistikovaná vůně Millenium de Saphir vás i vaše okolí uchvátí perfektně vyváženou orientálně-dřevitou kompozicí. Přivítá vás jemná hlava vůně, která pozvolna přechází do výrazného srdce. Je složená z jemné fialky, sladké hrušky, bergamotu a omamného lotosu. V srdci dominují dřevité esence v podobě santalového a kašmírového dřeva, které nádherně propojí a zvýrazní orientální ambra a vetiver. Základ vůně je vskutku originální a jedinečný. Podmanivé kadidlo se tady snoubí s nasládlou esencí medu, živočišným pižmem, bezoinem a tonka fazolemi.
Styl, jedinečnost a nepřemožitelnost
Přesně tyhle vlastnosti má muž, který nosí Millenium de Saphir od Saphir. Vůni, za jejímž vznikem stojí bůh země. Její kompozice je natolik originální, že s její pomocí ihned vystoupíte z davu a všednosti. Perfektně se hodí na každý den v průběhu celého roku.

Parametry produktu SAPHIR - Millenium de SAPHIR Velikost: 200 ml

  • Název: SAPHIR - Millenium de SAPHIR Velikost: 200 ml
  • Výrobce:
  • 439 Kč
  • ID produktu: AF128576849
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce