SAPHIR - L Uomo De SAPHIR Velikost: 200 ml - SAPHIR

SAPHIR - L Uomo De SAPHIR Velikost: 200 ml

439 Kč

Právě je za dobrou cenu SAPHIR - L Uomo De SAPHIR Velikost: 200 ml s jakostní značkou SAPHIR - tento produkt obchodujeme za jedinečnou cenu 439 Kč.

Výrobce: 
SKU: AF130356231
Do obchodu

Popis

SAPHIR

Vaše možnosti obohacující SAPHIR - L Uomo De SAPHIR Velikost: 200 ml pocházející od značky SAPHIR - tento artikl je v tuhle chvíli v jedinečné akci za 439 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu.  Neplaťte jinde víc než musíte.

Divoká a smyslně tajemná
Pánská parfémovaná voda L Uomo de Saphir je plná svobody. Tvůrci se inspirovali kombinací síly vetřu, divokých skal a nekonečné pouště. Tato vůně je od samého začátku jedinečná a mužná. V úvodu vás uchvátí divoký bergamot. Srdce rozvíří esence omamného muškátového oříšku a badyánu v dokonalém spojení s levandulí, kořeněnou ostrým sečuánským pepřem. V základu dominují živočišné akordy pižma, které zahaluje do své náruče nasládlá vanilka. Celá kompozice je doslova manifestem svěžesti.
Parfém, který miluje vaši odvahu
Vůně je navržena pro sebejisté a upřímné muže. Je symfonií nespoutanosti a pomůže vám objevit zcela nový rozměr vnímání. Rozproudí krev ve vašich žilách a zažehne oheň vášně ve vašem srdci. Nechte se obklopit divokou přírodou. Společnost L Uomo de Saphir si užijete vy i vaše okolí. Ideální volba nejen na běžný pracovní den, ale i pro zvláštní příležitosti. Bude vás doprovázet v průběhu celého roku.

Parametry produktu SAPHIR - L Uomo De SAPHIR Velikost: 200 ml

  • Název: SAPHIR - L Uomo De SAPHIR Velikost: 200 ml
  • Výrobce:
  • 439 Kč
  • ID produktu: AF130356231
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce